LÉČENÍ A WELLNESS

I o dovolené si můžete dopřát wellness a lázeňské procedury, které vám pomohou ulevit odtíží, které během roku pociťujete. Dovolená v lázních je více než jen dovolená.

TRADIČNÍ LÁZEŇSKÁ KÚRA

garance kvality

Tradiční Františkolázeňská léčebná kúra navazuje na více než 200letou tradici léčby. Využívá výhradně místní přírodní léčivé zdroje,  používá tradiční léčebné postupy a zároveň aplikuje postupy nejmodernější medicíny. 

Františkolázeňská léčebná kúra je zárukou úspěšné léčby.

LÉČEBNÉ PROGRAMY

Lékař
 • Onemocnění srdce a cév 
 • Onemocnění pohybového aparátu
 • Gynekologická onemocnění, neplodnost
 • Péče po onkologických onemocněních 
 • Léčba trávicího ústrojí 
 • Nemoci nervové
 • Diabetes mellitus (cukrovka) 
 • Edukačně–preventivní program

LÁZEŇSKÁ KLINIKA

All Inclusive nápoje

Spa Resort PAWLIK–AQUAFORUM **** je se svou lázeňskou klinikou největším poskytovatelem lázeňské léčby ve Františkových Lázních. 

Lázeňská klinika disponuje odbornými lékaře a dalším zdravotnickým personálem, je vybavena nejnovějším diagnostickým a přístrojovýcm vybavením a nabízí široké spektrum jak léčebných, tak i wellnesss procedur.

BALNEO CÍSAŘSKÉ LÁZNĚ

Café Pawlik

Okouzlující novorenesanční budova je neoddělitelnou součástí Spa Resortu PAWLIK-AQUAFORUM, přímo propojená vyhřívanou chodbou. Probíhá tu celá řada lázeňských procedur.

Odborné pracoviště v Císařských lázních je jediným poskytovatelem tradiční slatinné koupele dle originální receptury.

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS PROCEDURY

 • S využitím místních přírodních léčivých zdrojů – slatinné koupele a zábaly, uhličité koupele, vaginální irigace, inhalace, plynové injekce
 • Fyzikální léčba – elektroterapie, magnetoterapie, ultrasonoterapie, biostimulační laser, parafínové zábaly
 • Vodoléčba – podvodní masáže, vířivé koupele, šlapací bazénky, různé masáže 
 • Masáže  – klasické, aromatické, lymfatické, lávovými kameny, anticelulitidní, těhotenské, pro děti, suchá masážní vana
 • Pohybová léčba – skupinová cvičení, fyzioterapie (míčkování, reflexní masáže), SM systém, cvičení v závěsu, Nordic Walking
 • Speciální procedury – oxygenoterapie, lymfodrenáže, kryoterapie, kryosauna, bandáže, vysokovýkonný laser, akupunktura, pitná kúra, solná jeskyně

Lázně jsou staletími prověřenou cestou ke zlepšení zdraví. Spojení přírodní síly a lékařského umu pozitivně ovlivní každého, kdo si váží svého zdraví a rozhodne se svou vitalitu podpořit právě lázeňským léčebným pobytem. Spa Resort PAWLIK – AQUAFORUM**** Františkovy Lázně vám poskytne to nejlepší z lázeňství i z nejnovějších poznatků moderní medicíny.

Spa Resort PAWLIK–AQUAFORUM**** je se svou lázeňskou klinikou největší poskytovatel lázeňské léčby ve Františkových Lázních a disponuje odbornými lékaři a dalším kvalifikovaným zdravotnickým personálem.

Garantujeme vysokou kvalitu poskytované léčebné kúry a místních přírodních zdrojů, a to i díky Císařským lázním, které jako jediné nabízí slatinnou koupel dle originální františkolázeňské receptury a jsou součástí Spa Resortu PAWLIK – AQUAFORUM****.

K dosažení pozitivních výsledků je též důležitá intenzita léčby. Náš primář proto doporučuje absolvovat léčebnou lázeňskou kúru alespoň 1 x ročně v délce 14–21 dní, nebo ještě lépe, podstoupit tuto kúru hned 2 x za rok.

l

Rezervovat pobyt

Rezervujte si svou skvělou dovolenou nebo lázeňský pobyt – nyní navíc s akcí REZERVACE BEZ RIZIKA – kdy můžete zdarma změnit termín pobytu. Stačí zatelefonovat, napsat nám e-mail, nebo využít rezervační formulář zde

Změna termínu je zdarma v případě nemoci před začátkem pobytu nebo při jiných neočekávaných okolnostech, jako je například vyhlášení nouzového stavu nebo jiných mimořádných opatření.

Informace a rezervace

+420 351 012 345

info@pawlik-aquaforum.cz

www.pawlik-aquaforum.cz

Adresa

května 9

351 01 Františkovy Lázně 

 

Společnost:

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Františkovy Lázně,
5. května 106/9
IČO 10989391

Františkovy Lázně, 5. května 106/9

Františkovy Lázně,
5. května 106/9