7

Hotel

150 let tradice a prvotřídních služeb

4hvězdičkový hotel  PAWLIK – AQUAFORUM **** vás bude od první minuty rozmazlovat svým neodolatelným kouzlem tradičního hotelu s historií sahající až do roku 1870. Obklopen je privátními zahradami se Sluneční loukou a k dispozici je celá řada volnočasových aktivit. Hlavní vstup je orientován do jednoho z největších parků Františkových Lázní.

HOTEL

Věhlasný františkolázeňský hotel s tradicí už od roku 1868.

Čtyřhvězdičkový sen spojující historickou atmosféru s mimořádným komfortem. Místo, kde budete mít všechny lázeňské i hotelové služby pod jednou střechou – a kde vás budou rozmazlovat od hlavy až k patě.

ALL YOU CAN EAT

Dobrá kuchyně je klíčem ke spokojenosti, a proto výběru surovin a přípravě jídel věnujeme tu největší pozornost.

Příjemný zážitek při stolování umocňuje i prostřední naší hotelové restaurace, která má svůj šarm a eleganci. Vyberte si, jestli vám více chutná na prosvětlené verandě, letní terase, nebo v komornějším prostředí hlavní budovy.

ALL INCLUSIVE

Ve vybraných termínech jsou k jídlům v neomezeném množství podávány i All Inclusive nápoje. Od března 2021 již v ceně všch pobytů.

V průběhu snídaní, obědů a večeří si můžete vychutnat široko nabídku studených i teplých, alkoholických i nealkoholických nápojů včetně piva a vína. 

CAFÉ PAWLIK

Stylové Café PAWLIK vyvedené v duchu anglických gentlemanských klubů je další místo, které nabízí dobré jídlo v podobě dezertů a drobného občerstvení, ale hlavně bohatý výběr kvalitních nápojů, vín a destilátů. Chutná káva je samozřejmostí.

Součástí Café PAWLIK je i večerní tančírna s živou hudbou a letní terasa v privátní hotelové zahradě.

Fotogalerie hotelových pokojů

Všechny části hotelu mají svůj neopakovatelný genius loci. Každý pokoj je trochu jiný a má své neopakovatelné kouzlo. Ubytování nabízíme v několika kategoriích pokojů: Standard, Komfort, Superior, Deluxe, Apartmá a luxusní mezonetové Apartmá.

Celkem 260 komfortních pokojů.

AQUAFORUM APARTMÁ 

(budova A)

Dopřejte si luxus mezonetového apartmá o ploše 160 m². S privátní terasou s lehátky, vlastní vířivkou a dvěma televizemi pro dokonalý komfort.

APARTMÁ

(budova A)

Pro všechny, kdo touží po nadstandardním pohodlí a soukromí. Útulná ložnice, prostorný obývák a stylová koupelna s vanou i sprchovým koutem.

DELUXE

(budova A)

Luxusní dvoulůžkové pokoje s velkorysou koupelnou, balkonem, kávovým servisem a prémiovým internetem. Na přání vám rádi připravíme přistýlku.

SUPERIOR

(budova A + B)

Komfortní světlé pokoje, které vás potěší nejen svou velikostí, ale i vlastním balkonem. Jedno- i dvoulůžková varianta s možností přistýlky.

KOMFORT

(budova A + B)

Více prostoru, pohodlné posezení v křesílkách a krásný výhled do zeleně. Jedno- i dvoulůžkové pokoje, kde se budete cítit opravdu komfortně.

STANDARD

(budova A + B)

I v našich nejmenších pokojích najdete všechno, co potřebujete k spokojenému pobytu. Vybírat můžete z jednolůžkové a dvoulůžkové varianty.

l

Rezervovat pobyt

Rezervujte si svou skvělou dovolenou nebo lázeňský pobyt – nyní navíc s akcí REZERVACE BEZ RIZIKA – kdy můžete zdarma změnit termín pobytu. Stačí zatelefonovat, napsat nám e-mail, nebo využít rezervační formulář zde

Změna termínu je zdarma v případě nemoci před začátkem pobytu nebo při jiných neočekávaných okolnostech, jako je například vyhlášení nouzového stavu nebo jiných mimořádných opatření.

Informace a rezervace

+420 351 012 345

info@pawlik-aquaforum.cz

www.pawlik-aquaforum.cz

Adresa

května 9

351 01 Františkovy Lázně 

 

Společnost:

Františkovy Lázně AQUAFORUM a.s.

Františkovy Lázně,
5. května 106/9
IČO 10989391

Františkovy Lázně, 5. května 106/9

Františkovy Lázně,
5. května 106/9